Cały tydzień ciężko pracujemy od rana do popołudnia, a wczesne wieczory spędzamy na rozwijanie własnych pasji, hobby i zainteresowań. I mimo, że co dzień widzimy się w mieszkaniu, to jakoś mało chwil mamy dla siebie nawzajem. Ale w końcu nadchodzi ten długo wyczekiwany czas, który zwie się weekendem. Magiczne, wolne dwa dni, które w końcu możemy spędzić wspólnie. Mimo, że wydaje się to bardzo krótko, to w rzeczywistości obecna mobilność pozwala na przeżycie wspaniałego, pełnego wrażeń i romantycznego weekendu sam na sam z ukochanym – i to poza murami naszego mieszkania. Do wyboru mamy różnorodne możliwości:

  • relaksacyjny weekend w SPA;
  • ciekawa wycieczka w góry;
  • zwiedzanie pobliskiego, dużego miasta.

Masaże, odprężenie, relaks – czyli weekend w SPA

Gdy czujemy się zmęczeni i zestresowani ostatnimi wydarzeniami, zastanawiamy się: gdzie na weekend we dwoje? Odpowiedź jest prosta – pobyt w luksusowym SPA z pewnością sprawi, że oboje poczujemy się zrelaksowani i wyciszeni. Cudowne masaże, sesje odprężające z olejkami eterycznymi, ciepłe źródła, baseny, sauna – wszystko to sprawi, że wypoczniemy i zregenerujemy siły, spędzimy wspólnie romantyczne chwile wśród zapachowych świec i kwiatowych ozdób. W końcu będziemy mieć czas na spokojne rozmowy i nieco intymną atmosferę.

Górskie szlaki na odreagowanie

Jeśli brakuje nam ruchu, potrzebujemy energii, witalności i zmiany klimatu, to góry są świetną opcją na krótki i intensywny weekend we dwoje. Piesze, długie wędrówki na szlakach górskich z pewnością zbliżą nas do siebie nawzajem, pozwolą, że poczujemy się wolni i silni. Bez wątpienia znajdziemy czas na wspólną pogawędkę, a dodatkowo w zacieśnianiu więzi pomoże obiad na świeżym powietrzu z widokiem na góry. Gdy będziemy zastanawiać się nad tym, gdzie na weekend we dwoje, koniecznie musimy wziąć pod uwagę wycieczkę w góry.

Przystanek: rynek główny

Kiedy nie mamy ochoty na intensywne weekendy, a SPA okazuje się dla nas zbyt kosztowne, możemy wybrać wycieczkę do najbliższego dużego miasta, gdzie spotkają nas różnorodne zabytki architektury, piękne, ciekawe do obejrzenia miejsca, a także zjemy smaczny obiad w jednej z restauracji. Rynek główny w każdym mieście to imponujący widok – zachęca do spacerów i podejmowania konwersacji na różnorodne tematy. Dodatkowo istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że przy niewielkim szczęściu załapiemy się na pokaz jakiegoś interesującego artysty lub inne wydarzenie kulturowe odbywające się w danym mieście. Niezapomniany weekend z ukochaną osobą gwarantowany!