Czapka typu snapback jest znana z system ich regulacji. Dzięki plastikowemu paskowi z zapięciem można dopasować czapkę w bardzo prosty i szybki sposób do obwodu głowy. Warto dodać, że snapbacki to nie tylko bardzo funkcjonalne, ale również bardzo modne i popularne dodatki, które pasują do wielu różnych stylizacji – od casualowego streetwearu po eleganckie stylizacje. Dodatkowo czapki typu snapback to idealne rozwiązanie na letnie miesiące, dzięki czemu twarz jest chroniona przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Pierwszą rzeczą, którą należy wiedzieć, jest to, że istnieją trzy sposoby noszenia czapki snapback na głowie: przód, tył i bok

  • Snapback do przodu

Z rondem skierowanym do przodu to najbardziej klasyczny sposób noszenia snapbacku. Chociaż wygląd jest nadal swobodny, prezentuje czystszy wygląd niż noszenie go tyłem. Oczywiście nie oznacza to, że przodem do kierunku jazdy snapback nie może być modnym akcentem. Łącząc przedni snapback z eleganckimi strojami casualowymi i hip-hopowymi, z pewnością stworzymy wyróżniający się styl.

  • Snapback do tyłu

Czapka typu snapback do tyłu stała się popularna wśród skaterów i raperów i jest często noszona przez sławnych ludzi, takich jak Kanye West i Wiz Khalifa. Niesławny styl jest niewątpliwie wyluzowany i uliczny, ale można go również nosić podczas uprawiania sportu lub po prostu wylegiwania się swobodnie w domu.

  • Snapback bokiem

Ostatni sposób ,prawdopodobnie najważniejszy: NIGDY nie zakładać bejsbolówki bokiem! Kiedyś noszenie snapbacku z boku mogło być fajne, ale teraz wydaje się to po prostu głupie i niemodne.

Jak skompletować ubranie do ćwiczeń?

Komu najbardziej pasują czapki snapback?

Niestety snapbacki nie pasują do wszystkich grup wiekowych. Starsi panowie często wymagają bardziej wyrafinowanego stylu, co oznacza, że snapbacki najlepiej pozostawić osobom w wieku 20 i 30 lat. Próba noszenia snapback w starszym wieku, może się wydać, że osoba próbuje ubierać się młodziej niż w rzeczywistości jest. Oczywiście, jeśli ktoś mimo wszystko chce wyposażyć garderobę w ten dodatek , nie powinien się przed tym powstrzymywać. Alternatywnie można wybierać z szerokiej gamy czapek, które lepiej pasują do odpowiedniej grupy wiekowej.

Kilka wskazówek związanych z prezentowaniem się w czapce snapback

Kolor i styl czapki z daszkiem warto wybrać w oparciu o swój styl/strój i osobowość. To jeden z tych akcesoriów, który doskonale sprawdzi się również na polu golfowym, jak luksusowe torby golfowe.

Przy prostych strojach, warto wybrać odważniejszą czapkę typu snapback z zabawnym logo lub grafiką.

Nie nosimy snapbacków bokiem, ponieważ wygląda to niechlujnie oraz sprawia ,że głowa wygląda na lekko przekrzywioną. Jest również bardziej prawdopodobne, że czapka spadnie, gdy jest założona w ten sposób.

Podobne artykuły w sieci:

jak ubrać się do gry w golfa zgodnie z etykietą

jakie buty do golfa wybrać

czy rękawiczki do golfa są konieczne?

Snapbacki nie są odpowiednie na oficjalne okazje, takie jak na przykład. wesela , chrzciny i tym podobne.